|
Organizational storytelling
artikel van Annet Scheringa (Scheringa Tekst & Training)
Lees verder
De morele adviseur in actie
artikel van Désanne van Brederode
Lees verder
Falende IT door vage leiding
artikel van Nico Beenker
Lees verder
Veranderen: verleden als kompas voor de toekomst
artikel van Daniëlle Moris (Endinet)
Lees verder
De rol van de organisatieadviseur in de 21e eeuw
artikel van Hans Strikwerda (Nolan, Norton & Co.)
Lees verder
Hoe zijn de bureaus wie ze zijn?
artikel van Anton Keuchenius
Lees verder
Gerichte interventies voor effectief organisatieontwerp
artikel van Antoine Aarts (Swets Information Services) en Marco Hoogerwaard (Deloitte)
Lees verder
Overheid, allianties en adviseurs
artikel van Pieterjan van Delden (Andersson Elffers Felix)
Lees verder
|
Over defensief gedrag van adviseurs
Bij verandertrajecten gaat het vaak over managers en medewerkers die verandering blokkeren. Maar ook consultants gedragen zich soms defensief.
Lees verder

Businessplanning voor consultants
Het is grappig: consultants praten veel over plannen en planning maar hebben zelf vaak helemaal geen businessplan. Onhandig.
Lees verder

Consultants inhuren: succesfactoren (2) Als je als bedrijf of instelling meer rendement wilt halen uit het geld dat je besteedt aan externe consultants, hoe doe je dat dan?
Lees verder

Pro-bonoconsulting is verdubbeld De vraag naar adviesdiensten blijft zwak. Specialistische vaardigheden worden steeds gewilder. De hoeveelheid gratis dienstverlening is in een half jaar tijd verdubbeld naar 10% van al het werk.
Lees verder

Consultants inhuren: succesfactoren (1) Hoe kunnen executives van middelgrote en grote organisaties meer rendement halen uit het geld dat ze uitgeven aan externe consultants?
Lees verder

|